NEDERLANDSE JEUGDTHEATER GEZELSCHAPPEN EN MAKERS en PODIA   
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header      Header    Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header
Header   Header   Header

Our members

NAME Category  PLACE Phone Contact Artistic & or managing director(s) ASSITEJ CONTACT
ISH PROF A AMSTERDAM + 31 (0) 204685422 www.thisisish.com Marco Gerris/Vevi van der Vliet Vevi van der Vliet
De Toneelmakerij PROF A AMSTERDAM +31 (0) 205226070 www.toneelmakerij.nl Erica van Eeghen/Liesbeth Colthof Paulien Geerlings
Cie sQueezz PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206366860 www.compagnie-squeezz.eu Anne-Beth Schuurmans/ Marie-Rose Mayele Anne-Beth Schuurmans
Danstheater Aya PROF A AMSTERDAM +31 (0) 204868680 www.aya.nl Wies Bloemen/Manuel Segond von Banchet Manuel Segond van Banchet
Oorkaan PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206202828 www.oorkaan.nl Caecilia Thunissen Erin Coppens
Theatergroep Kwatta PROF A NIJMEGEN +31 (0) 243600588 www.kwatta.info Josee Hussaarts/Gerda van de Kamp Gerda van de Kamp
Maas theater en dans PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 107070430 www.maastd.nl Moniek Merckx/Bernadette Stokvis Dana Kibbelaar
Theater Sonnevanck PROF A ENSCHEDE +31 (0) 534315400 www.sonnevanck.nl Flora Verbrugge/Lieke Bisseling Flora Verbrugge
BonteHond PROF A ALMERE +31 (0)+31(0)
630489984
www.bontehond.net René Geerlings/Maartje Nieuwint René Geerlings
Theater Terra PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206197594 www.theaterterra.nl Theaterbureau Slot/Michiel Morssinkhof Michiel Morssinkhof
Het Laagland PROF A SITTARD +31 (0) 464007273 www.hetlaagland.nl Inez Dèrksen/Simone Mager Inez Dèrksen
Cultuurbarbaartjes SIDEKICK HAARLEM  +31 (0) 648469283 www.cultuurbarbaartjes.nl Marleen Hiemstra Marleen Hiemstra
Speeltheater Holland STUDIO PROF C WARDER +31(0) 299372190 www.speeltheater.nl Onny Huisink/Saskia Janse Saskia Janse
Theater Artemis PROF A DEN BOSCH +31 (0) 736123223  www.artemis.nl Jetse Batelaan/Marieke Simons Marieke Simons
Theater Gnaffel PROF A ZWOLLE  +31 (0) 384548727 www.gnaffel.nl Elout Hol/Nicolette Klein Bleumink Nicolette Klein Bleumink
Het Filiaal PROF A UTRECHT +31 (0)302734956 www.hetfiliaal.nl Monique Corvers/ Marjolein van Bommel Marjolein van Bommel
De Stilte PROF A BREDA +31 (0)765138125 www.destilte.nl Jack Timmermans/Jan Baanstra Jan Baanstra
Anne van Otterloo SPECIAL ASSEN +31 (0)592769036 annalin@xs4all.nl Anne van Otterloo Anne van Otterloo
Holland Opera (Xpress) PROF A AMERSFOORT +31 (0)332020920 www.hollandopera.nl Niek Idelenburg/Joke Hoolboom Wendy de Boer
Frans Hakkemars/NVP Unima counceller PROF D UITHOORN +31 (0)297566694 www.franshakkemars.nl Frans Hakkemars Frans Hakkemars
TG Winterberg PROF D KOOG a/d ZAAN +31 (0)6 28388084 www.tgwinterberg.nl Marlyn Coetsier Marlyn Coetsier
Jeugdtheater De Krakeling VENUE AMSTERDAM +31 (0) 206253284 www.krakeling.nl Kees Blijleven Kees Blijleven
Muziekvoorstelling.nl PROF C UTRECHT +31 (0) 625058435 www.muziekvoorstelling.nl Anneke Wensink Anneke Wensink
Hoge Fronten PROF B MAASTRICHT see website www.hogefronten.nl Lieke Benders Janneke Defesche
Dadodans/Gaia Gonnelli PROF C AMSTERDAM +31(0)206891789 www.dadodans.nl Gaia Gonnelli Gaia Gonnelli
PiYon-kunstzaken SPECIAL AMSTERDAM  +31 (0) 6 54213665 pionier.met.joop@upcmail.nl Joop Kuyvenhoven  Joop Kuyvenhoven
Buro Vanaf2 PROF A AMSTERDAM  +31 (0)2063668 60 www.vanaf2.nl Peter Lanting/Annelien Hoedjes Peter Lanting
De Gasten PROF B AMSTERDAM  +31 (0)612608072 www.theaterdegasten.nl Elike Roovers /Farnoosh Farnia Farnoosh Farnia
Beumer & Drost PROF A DEVENTER +31 (0)625294396 www.beumerendrost.nl Peter Drost/Geraldine Verhoeven Geraldine Verhoeven
Tryater PROF A LEEUWARDEN +31 (0) 582882335 www.tryater.nl Jojanneke Braam Jojanneke Braam
DOX PROF A UTRECHT  +31 (0)30 2333155 www.wijzijndox.nl Hildegard Draaijer/Psul Dijkema Paul Dijkema
De Dansers PROF A UTRECHT +31 (0) 611725642 www.dedansers.com Guy Corneille/Josephine van Rheenen Guy Corneille
Buro Bannink PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 104769668 www.burobannink.nl Karin Bannink Karin Bannink
Sanne Zweije PROF D  see Website www.sannezweije.nl Sanne Zweije Sanne Zweije
Leeuwenhart PROF C AMSTERDAM  +31 (0) 206759161 www.theaterleeuwenhart.nl Jouke Lamers Jouke Lamers
Plan D- PROF C AMSTERDAM  +31(0) 644762025  www.plan-d.nl Andreas Denk Andreas Denk
Het Houten Huis PROF A Groningen  +31 (0) 507370250  www.hethoutenhuis.org Elien van de Hoek/David van Griethuysen David van Griethuysen