1. De PindakaasPrins - Oorkaan
  2. Cellostorm - Oorkaan
  3. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  4. Karawane - Tryater
  5. Trui - Sanne Zweije
  6. Leo en Lena - NTjong
  7. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  8. De grote illusionist - Het Filiaal
  9. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  10. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  11. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  12. Zwier
  13. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  14. Eitje - Maas theater en dans
  15. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  16. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  17. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  18. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  19. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  20. Liefde - Maas theater en dans
  21. Breidzje - Tryater
  22. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  23. Liefde - Maas theater en dans
  24. Karawane - Tryater
  25. Nadia - Toneelmakerij
  26. Karawane - Tryater
  27. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  28. AaiPet - BonteHond
  29. Nadia - Toneelmakerij
  30. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  31. Happily Ever After - Maas theater en dans
  32. Liefde - Maas theater en dans
  33. 4 Musketiers - Holland Opera
  34. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  35. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  36. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  37. Breidzje - Tryater
  38. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  39. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  40. Alice - De Stilte
  41. The Basement - De Dansers
  42. Onderstebodem - Toneelmakerij
  43. Karawane - Tryater
  44. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  45. Oorlog - Theater Artemis
  46. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  47. Sluier - Danstheater AYA
  48. Nadia - Toneelmakerij
  49. De Tantes - Toneelmakerij
  50. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  51. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  52. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  53. Oorlog - Theater Artemis
  54. Happily Ever After - Maas theater en dans
  55. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  56. Ignite - ISH
  57. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  58. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  59. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  60. Liefde - Maas theater en dans
  61. Breidzje - Tryater
  62. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  63. Overtreffende Trap - De Stilte
  64. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  65. Sterrenwachter - TG Winterberg
  66. Klaas - NTjong
  67. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  68. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  69. Breidzje - Tryater
  70. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  71. Falling Dreams - Het Filiaal
  72. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  73. Vliegende koe - De Stilte
  74. Oorlog - Theater Artemis
  75. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  76. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  77. Episch - DOX
  78. Woei! -
  79. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  80. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  81. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  82. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij