1. Nadia - Toneelmakerij
  2. Sluier - Danstheater AYA
  3. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  4. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  5. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  6. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  7. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  8. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  9. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  10. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  11. Cellostorm - Oorkaan
  12. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  13. Trui - Sanne Zweije
  14. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  15. Zwier
  16. Eitje - Maas theater en dans
  17. Vliegende koe - De Stilte
  18. Breidzje - Tryater
  19. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  20. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  21. Oorlog - Theater Artemis
  22. Liefde - Maas theater en dans
  23. Breidzje - Tryater
  24. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  25. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  26. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  27. Sterrenwachter - TG Winterberg
  28. Liefde - Maas theater en dans
  29. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  30. De grote illusionist - Het Filiaal
  31. Happily Ever After - Maas theater en dans
  32. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  33. Oorlog - Theater Artemis
  34. Oorlog - Theater Artemis
  35. Nadia - Toneelmakerij
  36. Falling Dreams - Het Filiaal
  37. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  38. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  39. Leo en Lena - NTjong
  40. Breidzje - Tryater
  41. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  42. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  43. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  44. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  45. AaiPet - BonteHond
  46. Episch - DOX
  47. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  48. De Tantes - Toneelmakerij
  49. Nadia - Toneelmakerij
  50. Overtreffende Trap - De Stilte
  51. Woei! -
  52. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  53. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  54. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  55. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  56. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  57. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  58. Breidzje - Tryater
  59. This is ISH - ISH
  60. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  61. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  62. Liefde - Maas theater en dans
  63. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  64. Karawane - Tryater
  65. Alice - De Stilte
  66. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  67. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  68. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  69. Karawane - Tryater
  70. Onderstebodem - Toneelmakerij
  71. De PindakaasPrins - Oorkaan
  72. Liefde - Maas theater en dans
  73. Karawane - Tryater
  74. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  75. Karawane - Tryater
  76. Klaas - NTjong
  77. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  78. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  79. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  80. Happily Ever After - Maas theater en dans