1. Onderstebodem - Toneelmakerij
  2. Sluier - Danstheater AYA
  3. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  4. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  5. Breidzje - Tryater
  6. Vliegende koe - De Stilte
  7. Nadia - Toneelmakerij
  8. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  9. Klaas - NTjong
  10. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  11. Nadia - Toneelmakerij
  12. Sterrenwachter - TG Winterberg
  13. Liefde - Maas theater en dans
  14. Karawane - Tryater
  15. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  16. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  17. Happily Ever After - Maas theater en dans
  18. Breidzje - Tryater
  19. Nadia - Toneelmakerij
  20. Trui - Sanne Zweije
  21. Karawane - Tryater
  22. Breidzje - Tryater
  23. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  24. Oorlog - Theater Artemis
  25. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  26. Liefde - Maas theater en dans
  27. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  28. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  29. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  30. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  31. Falling Dreams - Het Filiaal
  32. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  33. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  34. Zwier
  35. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  36. Eitje - Maas theater en dans
  37. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  38. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  39. Liefde - Maas theater en dans
  40. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  41. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  42. De Tantes - Toneelmakerij
  43. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  44. Woei! -
  45. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  46. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  47. The Basement - De Dansers
  48. Ignite - ISH
  49. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  50. Oorlog - Theater Artemis
  51. Oorlog - Theater Artemis
  52. Karawane - Tryater
  53. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  54. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  55. De grote illusionist - Het Filiaal
  56. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  57. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  58. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  59. 4 Musketiers - Holland Opera
  60. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  61. Cellostorm - Oorkaan
  62. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  63. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  64. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  65. Liefde - Maas theater en dans
  66. De PindakaasPrins - Oorkaan
  67. Karawane - Tryater
  68. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  69. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  70. Breidzje - Tryater
  71. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  72. Episch - DOX
  73. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  74. Leo en Lena - NTjong
  75. Happily Ever After - Maas theater en dans
  76. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  77. AaiPet - BonteHond
  78. Alice - De Stilte
  79. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  80. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  81. Overtreffende Trap - De Stilte
  82. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije

List of attendees

voornaam achternaam instelling land
Tony Reekie A.S.K Art Space for Kids United Kingdom
Racha Ali AFCA for Arts and Culture Egypt
Khadija El Dessouky AFCA for Arts and Culture Egypt
Mohamed El Ghawy AFCA for Arts and Culture Egypt
Isra El Ghazali AFCA for Arts and Culture Egypt
Mostafa Mohamed AFCA for Arts and Culture Egypt
Doaa Sarhan AFCA for Arts and Culture Egypt
Paulien Geerlings ASSITEJ Netherlands Netherlands
Maartje Nieuwint ASSITEJ Netherlands Netherlands
Manuel Segond von Blanchet ASSITEJ Netherlands Netherlands
Marjolein van Bommel ASSITEJ Netherlands Netherlands
Kees Blijleven ASSITEJ Netherlands / de Krakeling Netherlands
Petra Fischer ASSITEJ Schweiz Switzerland
Sinje Homann ASSITEJ Schweiz Switzerland
Ronja Rinderknecht ASSITEJ Schweiz Switzerland
Hakan Silahsızoğlu Atta Festival Turkey
Verushka Wray Brooklyn Academy of Music USA
Shaymaa Shoukry Dayer for artistic productions Egypt
Olga Ginkrug Dutch ambassy Moscow Russia
Vera Kuipers Dutch Culture USA (Consulate General New York) USA
Anja Krans Dutch Perfoming Arts Netherlands
Pieter Zeeman Dutch Perfoming Arts Netherlands
Alexa Busse Festival “Starke Stücke” Germany
Detlef Köhler Festival “Starke Stücke” Germany
Rémi Boucher Festival Les Coups de Théâtre Canada
Christian Schönfelder Festival Schöne Aussicht Germany
Simone Schulte-Aladag Fokus Tanz /THINK BIG! Festival Germany
Haytham Shokry Goethe Institute Cairo- mobile library project Egypt
Noel Jordan Imaginate / Edinbrugh International Childrens festival United Kingdom
Boomer Stacey International Performing Arts for Youth USA
Harry Poster Kennedy Center USA
Mary Rose New Victory, New York USA
Ida de Kat NL ambassade Moskou Russia
Stefania Logiudice Romaeuropa Festival Italy
Laura Graser Rotondes Luxembourg Luxembourg
Holger Runge Schlosstheater Moers Germany
Hanni Westphal Spleen Graz Theaterfestival für Kinder und Jugendliche Austria
Peter Manscher Teatercentrum and Chiden Denmark
Tereza Durova Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Marina Raykina Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Florian Fiedler Theater Oberhausen Germany
Bettina Wagner-Bergelt THINK BIG! International Dance and Performance Festival for Young Audience Germany
Christiane Müller-Rosen WESTWIND Festival NRW Germany