1. Episch - DOX
  2. Breidzje - Tryater
  3. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  4. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  5. Happily Ever After - Maas theater en dans
  6. Trui - Sanne Zweije
  7. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  8. Alice - De Stilte
  9. AaiPet - BonteHond
  10. Breidzje - Tryater
  11. Happily Ever After - Maas theater en dans
  12. Vliegende koe - De Stilte
  13. Liefde - Maas theater en dans
  14. Onderstebodem - Toneelmakerij
  15. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  16. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  17. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  18. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  19. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  20. Oorlog - Theater Artemis
  21. Karawane - Tryater
  22. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  23. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  24. Breidzje - Tryater
  25. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  26. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  27. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  28. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  29. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  30. Eitje - Maas theater en dans
  31. Oorlog - Theater Artemis
  32. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  33. Liefde - Maas theater en dans
  34. Nadia - Toneelmakerij
  35. De PindakaasPrins - Oorkaan
  36. Oorlog - Theater Artemis
  37. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  38. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  39. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  40. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  41. Cellostorm - Oorkaan
  42. Nadia - Toneelmakerij
  43. Karawane - Tryater
  44. Klaas - NTjong
  45. Liefde - Maas theater en dans
  46. Woei! -
  47. This is ISH - ISH
  48. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  49. Overtreffende Trap - De Stilte
  50. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  51. Sterrenwachter - TG Winterberg
  52. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  53. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  54. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  55. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  56. Sluier - Danstheater AYA
  57. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  58. Nadia - Toneelmakerij
  59. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  60. Leo en Lena - NTjong
  61. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  62. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  63. Karawane - Tryater
  64. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  65. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  66. Falling Dreams - Het Filiaal
  67. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  68. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  69. Karawane - Tryater
  70. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  71. Zwier
  72. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  73. Liefde - Maas theater en dans
  74. De grote illusionist - Het Filiaal
  75. De Tantes - Toneelmakerij
  76. Breidzje - Tryater
  77. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  78. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  79. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  80. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis

Our members

NAME Category  PLACE Phone Contact Artistic & or managing director(s) ASSITEJ CONTACT
ISH PROF A AMSTERDAM + 31 (0) 204685422 www.thisisish.com Marco Gerris/Vevi van der Vliet Vevi van der Vliet
De Toneelmakerij PROF A AMSTERDAM +31 (0) 205226070 www.toneelmakerij.nl Erica van Eeghen/Liesbeth Colthof Paulien Geerlings
Cie sQueezz PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206366860 www.compagnie-squeezz.eu Anne-Beth Schuurmans/ Marie-Rose Mayele Anne-Beth Schuurmans
Danstheater Aya PROF A AMSTERDAM +31 (0) 204868680 www.aya.nl Wies Bloemen/Manuel Segond von Banchet Manuel Segond van Banchet
Oorkaan PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206202828 www.oorkaan.nl Caecilia Thunissen Erin Coppens
Theatergroep Kwatta PROF A NIJMEGEN +31 (0) 243600588 www.kwatta.info Josee Hussaarts/Gerda van de Kamp Gerda van de Kamp
Maas theater en dans PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 107070430 www.maastd.nl Moniek Merckx/Bernadette Stokvis Dana Kibbelaar
Theater Sonnevanck PROF A ENSCHEDE +31 (0) 534315400 www.sonnevanck.nl Flora Verbrugge/Lieke Bisseling Flora Verbrugge
BonteHond PROF A ALMERE +31 (0)+31(0)
630489984
www.bontehond.net René Geerlings/Maartje Nieuwint René Geerlings
Theater Terra PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206197594 www.theaterterra.nl Theaterbureau Slot/Michiel Morssinkhof Michiel Morssinkhof
Het Laagland PROF A SITTARD +31 (0) 464007273 www.hetlaagland.nl Inez Dèrksen/Simone Mager Inez Dèrksen
Cultuurbarbaartjes SIDEKICK HAARLEM  +31 (0) 648469283 www.cultuurbarbaartjes.nl Marleen Hiemstra Marleen Hiemstra
Speeltheater Holland STUDIO PROF C WARDER +31(0) 299372190 www.speeltheater.nl Onny Huisink/Saskia Janse Saskia Janse
Theater Artemis PROF A DEN BOSCH +31 (0) 736123223  www.artemis.nl Jetse Batelaan/Marieke Simons Marieke Simons
Theater Gnaffel PROF A ZWOLLE  +31 (0) 384548727 www.gnaffel.nl Elout Hol/Nicolette Klein Bleumink Nicolette Klein Bleumink
Het Filiaal PROF A UTRECHT +31 (0)302734956 www.hetfiliaal.nl Monique Corvers/ Marjolein van Bommel Marjolein van Bommel
De Stilte PROF A BREDA +31 (0)765138125 www.destilte.nl Jack Timmermans/Jan Baanstra Jan Baanstra
Anne van Otterloo SPECIAL ASSEN +31 (0)592769036 annalin@xs4all.nl Anne van Otterloo Anne van Otterloo
Holland Opera (Xpress) PROF A AMERSFOORT +31 (0)332020920 www.hollandopera.nl Niek Idelenburg/Joke Hoolboom Wendy de Boer
Frans Hakkemars/NVP Unima counceller PROF D UITHOORN +31 (0)297566694 www.franshakkemars.nl Frans Hakkemars Frans Hakkemars
TG Winterberg PROF D KOOG a/d ZAAN +31 (0)6 28388084 www.tgwinterberg.nl Marlyn Coetsier Marlyn Coetsier
Jeugdtheater De Krakeling VENUE AMSTERDAM +31 (0) 206253284 www.krakeling.nl Kees Blijleven Kees Blijleven
Muziekvoorstelling.nl PROF C UTRECHT +31 (0) 625058435 www.muziekvoorstelling.nl Anneke Wensink Anneke Wensink
Hoge Fronten PROF B MAASTRICHT see website www.hogefronten.nl Lieke Benders Janneke Defesche
Dadodans/Gaia Gonnelli PROF C AMSTERDAM +31(0)206891789 www.dadodans.nl Gaia Gonnelli Gaia Gonnelli
PiYon-kunstzaken SPECIAL AMSTERDAM  +31 (0) 6 54213665 pionier.met.joop@upcmail.nl Joop Kuyvenhoven  Joop Kuyvenhoven
Buro Vanaf2 PROF A AMSTERDAM  +31 (0)2063668 60 www.vanaf2.nl Peter Lanting/Annelien Hoedjes Peter Lanting
De Gasten PROF B AMSTERDAM  +31 (0)612608072 www.theaterdegasten.nl Elike Roovers /Farnoosh Farnia Farnoosh Farnia
Beumer & Drost PROF A DEVENTER +31 (0)625294396 www.beumerendrost.nl Peter Drost/Geraldine Verhoeven Geraldine Verhoeven
Tryater PROF A LEEUWARDEN +31 (0) 582882335 www.tryater.nl Jojanneke Braam Jojanneke Braam
DOX PROF A UTRECHT  +31 (0)30 2333155 www.wijzijndox.nl Hildegard Draaijer/Psul Dijkema Paul Dijkema
De Dansers PROF A UTRECHT +31 (0) 611725642 www.dedansers.com Guy Corneille/Josephine van Rheenen Guy Corneille
Buro Bannink PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 104769668 www.burobannink.nl Karin Bannink Karin Bannink
Sanne Zweije PROF D    see Website www.sannezweije.nl Sanne Zweije Sanne Zweije
Leeuwenhart PROF C AMSTERDAM  +31 (0) 206759161 www.theaterleeuwenhart.nl Jouke Lamers Jouke Lamers
Plan D- PROF C AMSTERDAM  +31(0) 644762025  www.plan-d.nl Andreas Denk Andreas Denk
Het Houten Huis PROF A Groningen  +31 (0) 507370250  www.hethoutenhuis.org Elien van de Hoek/David van Griethuysen David van Griethuysen