1. Ignite - ISH
  2. Leo en Lena - NTjong
  3. Alice - De Stilte
  4. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  5. Karawane - Tryater
  6. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  7. Liefde - Maas theater en dans
  8. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  9. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  10. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  11. Oorlog - Theater Artemis
  12. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  13. Klaas - NTjong
  14. The Basement - De Dansers
  15. Karawane - Tryater
  16. Breidzje - Tryater
  17. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  18. Onderstebodem - Toneelmakerij
  19. Liefde - Maas theater en dans
  20. Breidzje - Tryater
  21. De PindakaasPrins - Oorkaan
  22. Karawane - Tryater
  23. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  24. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  25. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  26. Falling Dreams - Het Filiaal
  27. Happily Ever After - Maas theater en dans
  28. Karawane - Tryater
  29. Oorlog - Theater Artemis
  30. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  31. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  32. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  33. Episch - DOX
  34. Sluier - Danstheater AYA
  35. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  36. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  37. Zwier
  38. Woei! -
  39. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  40. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  41. Vliegende koe - De Stilte
  42. Nadia - Toneelmakerij
  43. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  44. De grote illusionist - Het Filiaal
  45. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  46. Trui - Sanne Zweije
  47. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  48. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  49. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  50. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  51. Oorlog - Theater Artemis
  52. Breidzje - Tryater
  53. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  54. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  55. Overtreffende Trap - De Stilte
  56. Sterrenwachter - TG Winterberg
  57. Cellostorm - Oorkaan
  58. AaiPet - BonteHond
  59. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  60. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  61. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  62. Nadia - Toneelmakerij
  63. 4 Musketiers - Holland Opera
  64. Breidzje - Tryater
  65. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  66. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  67. De Tantes - Toneelmakerij
  68. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  69. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  70. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  71. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  72. Liefde - Maas theater en dans
  73. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  74. Liefde - Maas theater en dans
  75. Eitje - Maas theater en dans
  76. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  77. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  78. Nadia - Toneelmakerij
  79. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  80. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  81. Happily Ever After - Maas theater en dans
  82. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli

Our members

 

NAME CATEGORY PLACE PHONE CONTACT ARTISTIC & OR MANAGING DIRECTOR(S) ASSITEJ CONTACT
Theater Artemis PROF A DEN BOSCH +31 (0) 736123223 www.artemis.nl Jetse Batelaan Annemiek de Goey
Danstheater Aya PROF A AMSTERDAM +31 (0) 204868680 www.aya.nl Wies Bloemen/Manuel Segond von Banchet Manuel Segond van Banchet
Toneelschap Beumer & Drost            
Ellen Blom ID           Ellen Blom
BonteHond PROF A ALMERE +31 (0) 365336311 www.bontehond.net René Geerlings/Maartje Nieuwint Maartje Nieuwint
Bureau Vanaf2 PROF A AMSTERDAM  +31 (0)2063668 60 www.vanaf2.nl Peter Lanting/Annelien Hoedjes Peter Lanting
Buro Bannink PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 104769668 www.burobannink.nl Karin Bannink Karin Bannink
Cultuurbarbaartjes SIDEKICK HAARLEM  +31 (0) 648469283 www.cultuurbarbaartjes.nl Marleen Hiemstra Marleen Hiemstra
Dadodans PROF C AMSTERDAM +31(0)206891789 www.dadodans.nl Gaia Gonnelli Gaia Gonnelli
De Dansers PROF A UTRECHT +31 (0) 611725642 www.dedansers.com Guy Corneille/Josephine van Rheenen Guy Corneille
Theatergroep Dox PROF A UTRECHT  +31 (0)30 2333155 www.wijzijndox.nl Hildegard Draaijer/Paul Dijkema Paul Dijkema
Het Filiaal theatermakers PROF A UTRECHT +31 (0)302734956 www.hetfiliaal.nl Monique Corvers/ Marjolein van Bommel Marjolein van Bommel
De Gasten PROF B AMSTERDAM  +31 (0)612608072 www.theaterdegasten.nl Elike Roovers /Farnoosh Farnia Farnoosh Farnia
Theater Gnaffel PROF A ZWOLLE  +31 (0) 384548727 www.gnaffel.nl Elout Hol/Nicolette Klein Bleumink Nicolette Klein Bleumink
Frans Hakkemars PROF D UITHOORN +31 (0)297566694 www.franshakkemars.nl Frans Hakkemars Frans Hakkemars
Hoge Fronten PROF B MAASTRICHT see website www.hogefronten.nl Lieke Benders Janneke Defesche
Holland Opera PROF A AMERSFOORT +31 (0)332020920 www.hollandopera.nl Niek Idelenburg/Joke Hoolboom Wendy de Boer
Het Houten Huis PROF A GRONINGEN  +31 (0) 507370250 www.hethoutenhuis.org Elien van de Hoek/David van Griethuysen David van Griethuysen
ISH dance collective PROF A AMSTERDAM + 31 (0) 204685422 www.ishdancecollective.com Marco Gerris/Vevi van der Vliet Vevi van der Vliet
Jeugdtheater De Krakeling VENUE AMSTERDAM +31 (0) 206253284 www.krakeling.nl Kees Blijleven Kees Blijleven
Joop Kuyvenhoven     630489984     Joop Kuyvenhoven
Theatergroep Kwatta PROF A NIJMEGEN +31 (0) 243600588 www.kwatta.info Josee Hussaarts/Brigitte de Goeij Josee Hussaarts
Het Laagland PROF A SITTARD +31 (0) 464007273 www.hetlaagland.nl Lennart Monaster/Simone Mager Lennart Monaster
Jouke Lamers PROF C AMSTERDAM  +31 (0) 206759161 www.theaterleeuwenhart.nl Jouke Lamers Jouke Lamers
Maas theater en dans PROF A ROTTERDAM  +31 (0) 107070430 www.maastd.nl Moniek Merckx/Bernadette Stokvis Rosa Brinks
Muziekvoorstelling/Wervelwind PROF C UTRECHT +31 (0) 625058435 www.muziekvoorstelling.nl Anneke Wensink Anneke Wensink
Oorkaan PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206202828 www.oorkaan.nl Caecilia Thunissen Erin Coppens
Plan D- PROF C AMSTERDAM  +31(0) 644762025 www.plan-d.nl Andreas Denk Andreas Denk
Jeugdtheater Sonnevanck PROF A ENSCHEDE +31 (0) 534315400 www.sonnevanck.nl Flora Verbrugge/Lieke Bisseling Flora Verbrugge
Speeltheater PROF C WARDER +31(0) 299372190 www.speeltheater.nl Onny Huisink/Saskia Janse Saskia Janse
sQueezz PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206366860 www.compagnie-squeezz.eu Anne-Beth Schuurmans/ Marie-Rose Mayele Anne-Beth Schuurmans
de Stilte PROF A BREDA +31 (0)765138125 www.destilte.com Jack Timmermans/Jan Baanstra Jan Baanstra
Theater Terra PROF A AMSTERDAM +31 (0) 206197594 www.theaterterra.nl Michiel Morssinkhof Michiel Morssinkhof
De Toneelmakerij PROF A AMSTERDAM +31 (0) 205226070 www.toneelmakerij.nl Erica van Eeghen/Liesbeth Coltof Paulien Geerlings
Tryater PROF A LEEUWARDEN +31 (0) 582882335 www.tryater.nl Jojanneke Braam Jojanneke Braam
Tg. Winterberg PROF D KOOG a/d ZAAN +31 (0)6 28388084 www.tgwinterberg.nl Marlyn Coetsier Marlyn Coetsier