1. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  2. Liefde - Maas theater en dans
  3. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  4. Oorlog - Theater Artemis
  5. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  6. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  7. Klaas - NTjong
  8. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  9. Breidzje - Tryater
  10. De grote illusionist - Het Filiaal
  11. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  12. Trui - Sanne Zweije
  13. Liefde - Maas theater en dans
  14. Eitje - Maas theater en dans
  15. The Basement - De Dansers
  16. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  17. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  18. Karawane - Tryater
  19. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  20. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  21. Falling Dreams - Het Filiaal
  22. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  23. 4 Musketiers - Holland Opera
  24. Onderstebodem - Toneelmakerij
  25. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  26. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  27. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  28. Liefde - Maas theater en dans
  29. Breidzje - Tryater
  30. Nadia - Toneelmakerij
  31. Oorlog - Theater Artemis
  32. De PindakaasPrins - Oorkaan
  33. Oorlog - Theater Artemis
  34. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  35. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  36. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  37. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  38. Nadia - Toneelmakerij
  39. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  40. Happily Ever After - Maas theater en dans
  41. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  42. Breidzje - Tryater
  43. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  44. Nadia - Toneelmakerij
  45. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  46. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  47. Woei! -
  48. Episch - DOX
  49. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  50. Alice - De Stilte
  51. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  52. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  53. AaiPet - BonteHond
  54. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  55. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  56. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  57. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  58. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  59. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  60. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  61. Liefde - Maas theater en dans
  62. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  63. De Tantes - Toneelmakerij
  64. Karawane - Tryater
  65. Karawane - Tryater
  66. Cellostorm - Oorkaan
  67. Happily Ever After - Maas theater en dans
  68. Zwier
  69. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  70. Karawane - Tryater
  71. Overtreffende Trap - De Stilte
  72. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  73. Sterrenwachter - TG Winterberg
  74. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  75. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  76. Ignite - ISH
  77. Vliegende koe - De Stilte
  78. Breidzje - Tryater
  79. Leo en Lena - NTjong
  80. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  81. Sluier - Danstheater AYA
  82. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis

Service for the members

This page is for our in member and therefore written in Dutch.

Wil je informatie sturen over buitenlandse tournees, dan graag vermelden:

LAND, PLAATS, THEATER/SPEELPLEK, DATA en aanvang

Voor foto’s in de slider liefst liggende foto’s, min. 1024 px bij 1024 px. Sturen aan Maartje Nieuwint

 

Ook informatie over Internationale uitwisselingsprojecten kunnen worden opgestuurd.

Voor verslagen van afgelopen bestuursvergaderingen mail naar Marjolein van Bommel