1. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  2. Breidzje - Tryater
  3. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  4. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  5. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  6. Karawane - Tryater
  7. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  8. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  9. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  10. Nadia - Toneelmakerij
  11. The Basement - De Dansers
  12. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  13. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  14. Leo en Lena - NTjong
  15. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  16. Happily Ever After - Maas theater en dans
  17. Liefde - Maas theater en dans
  18. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  19. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  20. 4 Musketiers - Holland Opera
  21. Vliegende koe - De Stilte
  22. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  23. AaiPet - BonteHond
  24. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  25. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  26. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  27. Liefde - Maas theater en dans
  28. Karawane - Tryater
  29. Episch - DOX
  30. Oorlog - Theater Artemis
  31. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  32. Breidzje - Tryater
  33. De PindakaasPrins - Oorkaan
  34. Cellostorm - Oorkaan
  35. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  36. Trui - Sanne Zweije
  37. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  38. Oorlog - Theater Artemis
  39. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  40. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  41. Karawane - Tryater
  42. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  43. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  44. De grote illusionist - Het Filiaal
  45. Liefde - Maas theater en dans
  46. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  47. Karawane - Tryater
  48. Sterrenwachter - TG Winterberg
  49. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  50. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  51. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  52. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  53. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  54. Alice - De Stilte
  55. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  56. Nadia - Toneelmakerij
  57. Happily Ever After - Maas theater en dans
  58. Liefde - Maas theater en dans
  59. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  60. Eitje - Maas theater en dans
  61. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  62. Breidzje - Tryater
  63. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  64. Woei! -
  65. Klaas - NTjong
  66. Breidzje - Tryater
  67. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  68. Overtreffende Trap - De Stilte
  69. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  70. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  71. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  72. Ignite - ISH
  73. Sluier - Danstheater AYA
  74. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  75. Onderstebodem - Toneelmakerij
  76. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  77. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  78. Oorlog - Theater Artemis
  79. Zwier
  80. Nadia - Toneelmakerij
  81. Falling Dreams - Het Filiaal
  82. De Tantes - Toneelmakerij

Service for the members

This page is for our in member and therefore written in Dutch.

Wil je informatie sturen over buitenlandse tournees, dan graag vermelden:

LAND, PLAATS, THEATER/SPEELPLEK, DATA en aanvang

Voor foto’s in de slider liefst liggende foto’s, min. 1024 px bij 1024 px. Sturen aan Maartje Nieuwint

 

Ook informatie over Internationale uitwisselingsprojecten kunnen worden opgestuurd.

Voor verslagen van afgelopen bestuursvergaderingen mail naar Marjolein van Bommel