1. De PindakaasPrins - Oorkaan
  2. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  3. Breidzje - Tryater
  4. Trui - Sanne Zweije
  5. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  6. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  7. Liefde - Maas theater en dans
  8. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  9. Sterrenwachter - TG Winterberg
  10. De Tantes - Toneelmakerij
  11. 4 Musketiers - Holland Opera
  12. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  13. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  14. AaiPet - BonteHond
  15. Oorlog - Theater Artemis
  16. Cellostorm - Oorkaan
  17. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  18. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  19. Leo en Lena - NTjong
  20. Overtreffende Trap - De Stilte
  21. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  22. Alice - De Stilte
  23. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  24. Ignite - ISH
  25. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  26. Happily Ever After - Maas theater en dans
  27. Sluier - Danstheater AYA
  28. Nadia - Toneelmakerij
  29. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  30. Breidzje - Tryater
  31. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  32. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  33. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  34. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  35. Nadia - Toneelmakerij
  36. Karawane - Tryater
  37. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  38. Zwier
  39. Liefde - Maas theater en dans
  40. Happily Ever After - Maas theater en dans
  41. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  42. Falling Dreams - Het Filiaal
  43. Karawane - Tryater
  44. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  45. Breidzje - Tryater
  46. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  47. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  48. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  49. Onderstebodem - Toneelmakerij
  50. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  51. Klaas - NTjong
  52. De grote illusionist - Het Filiaal
  53. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  54. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  55. Liefde - Maas theater en dans
  56. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  57. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  58. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  59. Karawane - Tryater
  60. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  61. Vliegende koe - De Stilte
  62. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  63. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  64. Karawane - Tryater
  65. Woei! -
  66. Liefde - Maas theater en dans
  67. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  68. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  69. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  70. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  71. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  72. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  73. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  74. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  75. Breidzje - Tryater
  76. Nadia - Toneelmakerij
  77. Oorlog - Theater Artemis
  78. Oorlog - Theater Artemis
  79. Eitje - Maas theater en dans
  80. The Basement - De Dansers
  81. Episch - DOX
  82. Bromance - Toneelgroep Oostpool

Service for the members

This page is for our in member and therefore written in Dutch.

Wil je informatie sturen over buitenlandse tournees, dan graag vermelden:

LAND, PLAATS, THEATER/SPEELPLEK, DATA en aanvang

Voor foto’s in de slider liefst liggende foto’s, min. 1024 px bij 1024 px. Sturen aan Maartje Nieuwint

 

Ook informatie over Internationale uitwisselingsprojecten kunnen worden opgestuurd.

Voor verslagen van afgelopen bestuursvergaderingen mail naar Marjolein van Bommel